KMS Tame Frizz Smoothing Reconstructor 200 ml.

De voordelen van de KMS Smoothing Reconstructor:
- Pluisvrije lokken;
- Voedt droog en beschadigd haar;
- Versterkt en geeft glans.
Direct beschikbaar
Omschrijving / KMS Tame Frizz Smoothing Reconstructor 200 ml.
Ontdek de kracht van KMS Tame Frizz Smoothing Reconstructor 200 ml, jouw ultieme oplossing voor onhandelbaar en pluizig haar. Deze geavanceerde formule biedt een diepe voeding en herstelt droog, beschadigd haar, terwijl het tegelijkertijd een langdurige gladheid garandeert. Ervaar direct merkbare resultaten met een product dat speciaal is ontworpen om jou de controle terug te geven over je lokken.
Grootste voordelen
De KMS Smoothing Reconstructor biedt tal van voordelen:
- Direct minder pluis en meer controle over je haar.
- Intensieve voeding en herstel van droog en beschadigd haar.
- Versterkt je haar en geeft een prachtige glans.
Toepassingen van de Smoothing Reconstructor
De Smoothing Reconstructor is niet alleen een redder in nood voor pluizig haar, maar ook een essentieel product voor dagelijks gebruik. Het is perfect voor mensen die regelmatig hun haar stylen met hitte, of voor diegenen die natuurlijk krullend, golvend of kroeshaar hebben. Gebruik het als een intensieve behandeling na het wassen: laat het 3-5 minuten intrekken en spoel het uit voor een optimaal effect. Het is ook ideaal als voorbereiding voor het föhnen, waardoor je haar glad en beheersbaar blijft, ongeacht het weer.
Smoothing Reconstructor online kopen
Bij Haarwereld koop je de KMS Tame Frizz Smoothing Reconstructor gemakkelijk online. Geniet van snelle levering: bestel vandaag voor 21:00 uur en heb het morgen al in huis. Profiteer van gratis verzending bij bestellingen boven de €49,50 en kies zelf je bezorgmoment. Ervaar het gemak van online shoppen met de zekerheid van onze professionele service.
Meer informatie
Artikelnummer | 162030 |
---|---|
Merk | KMS |
Inhoud | 200 ml. |
Locatie | C28 |
EAN | 4044897620305 |
Veelgestelde vragen
€4,95 voor Nederlandse zendingen
€6,95 voor Belgische zendingen
€6,95 voor Duitse zendingen
Grote Markt 46, 7711CZ te Nieuwleusen
Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Je ontvangt minimaal 1 keer per week een leuke actie per mail. Schrijf je hier in. We gaan zorgvuldig om met jouw gegevens en je kunt je op ieder gewenst moment uitschrijven.
Meld je aan als professional voor een zakelijk account. Je ontvangt 10% korting op alle merken en op sommige merken zelfs 30% extra korting. Schrijf je hier in.
Recent bekeken producten

KMS Tame Frizz Smoothing Reconstructor 200 ml.