Ontvang een verrassingscadeau 🎁 bij aankoop van 4 of meer producten!

ALLEEN VANDAAG: 10% EXTRA KASSAKORTING OP ALLES VAN GOLDWELL EN KIS! 

Ontvang een verrassingscadeau 🎁 bij aankoop van 4 of meer producten!

Gebruik de code 'CARNAVAL25' voor -10% Extra Korting op alle haarkleuring en kleurspray. Geldig t/m 23:59 uur 21-02-2025.

Pak 15% extra korting op alle haarverzorging, -styling en -kleuring met code: HAARWERELD15

Mediceuticals X-Derma 1000 ml.

Deze shampoo verwijdert opeenhopingen van dode huidcellen, helpt bij het kalmeren en hydrateren van droog haar en een droge hoofdhuid.

Direct beschikbaar - binnen 00:00 uur besteld, morgen bezorgd

  66,25
Apple Pay
Meer dan 174.000 klanten gingen je voor

Omschrijving / Mediceuticals X-Derma 1000 ml.

Ontdek de kracht van Mediceuticals X-Derma shampoo, jouw redding voor droog haar en een geïrriteerde hoofdhuid. Deze geavanceerde formule is speciaal ontwikkeld om opeenhopingen van dode huidcellen effectief te verwijderen en tegelijkertijd intensieve hydratatie en kalmering te bieden. Verrijkt met de verzachtende eigenschappen van Aloë Vera, is deze shampoo de perfecte keuze voor iedereen die streeft naar gezond, gehydrateerd haar en een rustige hoofdhuid.

Grootste voordelen

De Mediceuticals X-Derma shampoo biedt talrijke voordelen:

  • Effectieve verwijdering van dode huidcellen
  • Diepe hydratatie en kalmering van droog haar en hoofdhuid
  • Verrijkt met Aloë Vera voor een verzachtend effect
  • Ideaal voor de gevoelige en droge hoofdhuid

Toepassingen van X-Derma

De X-Derma shampoo is niet alleen een uitstekende keuze voor dagelijks gebruik, maar ook ideaal voor mensen met een bijzonder droge of gevoelige hoofdhuid. Het is perfect voor de behandeling van hoofdhuidproblemen veroorzaakt door droogte en helpt bij het herstellen van de natuurlijke vochtbalans. Voor de beste resultaten, gebruik deze shampoo in combinatie met Therarx als voorbehandeling en rond de verzorging af met de Therapeutic conditioner.

X-Derma online kopen

Bestel jouw Mediceuticals X-Derma shampoo gemakkelijk en snel op Haarwereld.nl. Geniet van onze snelle levering en uitstekende klantenservice. Twijfel je over het juiste product voor jouw haar? Onze experts staan klaar om je te adviseren. Bestel nu en ervaar zelf de voordelen van professionele haarverzorging thuis!

Meer informatie

Artikelnummer M50733
Merk Mediceuticals
Inhoud 1000 ml.
Locatie N12
Producttype Shampoo
Haartype Poreus & beschadigd haar, Droog haar, Gevoelige hoofdhuid, Alle haartypen
EAN 054355507332

Veelgestelde vragen

Onze klantenservice kun je bereiken via klantenservice@haarwereld.nl of via 0529-480503. Wij zijn op iedere werkdag van 10:00 tot 17:00 te bereiken.
Heb je de order voor 21:30 afgerond (op een werkdag)? Dan wordt hij dezelfde werkdag nog bij ons verzonden. Heb je de order op een zaterdag of zondag afgerond? Dan zal hij de eerstvolgende werkdag worden verwerkt in ons magazijn.
Houd er rekening mee dat de levertijd af kan wijken op feestdagen of door enorme drukte bij de koeriersdienst. Mocht er vertraging vanuit ons ontstaan zullen wij dit altijd netjes per mail communiceren.
Als het totaalbedrag boven €49,50 uitkomt, betalen wij de verzendkosten voor jou. Dit geldt voor Nederlandse, Belgische en Duitse zendingen.
Indien het totaalbedrag onder €49,50 uitkomt, bedragen de verzendkosten:
€4,95 voor Nederlandse zendingen
€6,95 voor Belgische zendingen
€6,95 voor Duitse zendingen
Heb je iets besteld dat niet aan je verwachtingen voldoet? Jammer! Gelukkig kun je het aan ons retourneren. Let er wel op dat het product niet is gebruikt, beschadigd is of de verzegeling is verbroken (indien mogelijk).
De verzendkosten zijn voor eigen rekening. Het bestelnummer + volledige naam is het enige dat je aan het pakket hoeft toe te voegen. Het pakketje kan naar het onderstaande adres worden verzonden.

Grote Markt 46, 7711CZ te Nieuwleusen
Extra korting is natuurlijk altijd fijn! Daarom doen wij ons best om zoveel mogelijk acties aan te kunnen bieden. Hieronder een aantal manieren om altijd van de beste prijs te genieten.
Wil jij genieten van 10% welkomstkorting?
Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Je ontvangt minimaal 1 keer per week een leuke actie per mail. Schrijf je hier in. We gaan zorgvuldig om met jouw gegevens en je kunt je op ieder gewenst moment uitschrijven.
Ben jij professional en in bezit van een geldige KVK?
Meld je aan als professional voor een zakelijk account. Je ontvangt 10% korting op alle merken en op sommige merken zelfs 30% extra korting. Schrijf je hier in.
Schrijf jouw eigen review
Je plaatst een review over: Mediceuticals X-Derma 1000 ml.
loader
Bezig met laden...

check-circle U heeft uw review aangeboden ter goedkeuring.

Mediceuticals X-Derma 1000 ml.

Mediceuticals X-Derma 1000 ml.

  66,25