Mediceuticals X-Derma 250 ml.

Direct beschikbaar
Omschrijving / Mediceuticals X-Derma 250 ml.
Opzoek naar de juiste shampoo tegen droog haar en een droge hoofdhuid?
Heb jij last van een droge hoofdhuid of heb je droog haar? Dan is de Mediceuticals X-Derma shampoo wellicht dé shampoo voor jou! De shampoo verwijdert opeenhopingen van dode huidcellen, helpt bij het kalmeren en hydrateren van droog haar en een droge hoofdhuid. De shampoo is verrijkt met Aloë Vera.
Belangrijskte kenmerken Mediceuticals X-Derma shampoo op een rijtje:
- Geschikt voor: droge en gevoelige hoofdhuid en bij droog haar.
- Verwijdert dode haarcellen
- Kalmeert en hydrateert
- Verrijkt met Aloë Vera
- flacon van 250 ml
TIP: bij hardnekkige klachten kun je de Therarx als voorbehandeling gebruiken en vervolgen met de Therapeutic conditioner.
Snel en voordelig online bestellen bij Haarwereld!
Bestel vandaag nog op Haarwereld.nl! Wij zorgen dan voor de rest en sturen jouw pakketje zo snel mogelijk op! Twijfel je of de door jou gekozen gel wel goed bij je past of heb je andere vragen? Neem vrijblijvend contact op met onze professionele klantenservice. Dit kan via klantenservice@haarwereld.nl of via 0529-480503.
Meer informatie
Artikelnummer | M50708 |
---|---|
Merk | Mediceuticals |
Inhoud | 250 ml. |
Locatie | N33 |
Producttype | Shampoo |
Haartype | Droog haar, Gevoelige hoofdhuid |
EAN | 054355507080 |
Veelgestelde vragen
€4,95 voor Nederlandse zendingen
€6,95 voor Belgische zendingen
€6,95 voor Duitse zendingen
Grote Markt 46, 7711CZ te Nieuwleusen
Schrijf je dan in voor onze nieuwsbrief! Je ontvangt minimaal 1 keer per week een leuke actie per mail. Schrijf je hier in. We gaan zorgvuldig om met jouw gegevens en je kunt je op ieder gewenst moment uitschrijven.
Meld je aan als professional voor een zakelijk account. Je ontvangt 10% korting op alle merken en op sommige merken zelfs 30% extra korting. Schrijf je hier in.
Recent bekeken producten

Mediceuticals X-Derma 250 ml.